Práce doma.jpg

Přidat inzerát zdarma

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4012"
POZOR !!! OBROVSKÁ ŠANCE !!! NEVÁHEJTE !!! Pomáháme druhým s touto kampaní pro Vás !!! Začínáme teprve DRUHÝ měsíc tohoto skvělého obchodu!!! Musíte být u toho !!! Vstupte do své virtuální kanceláře zcela zdarma !!! Můžeme Vám UŠETŘIT SPOUSTY PEŇEZ za elektřinu nebo plyn a ještě si můžete vydělat nemalé peníze.Co jsou to peníze??? Peníze jsou pro většinu z nás životně velmi důležité a my Vám dnes ukážeme jak si je vydělat - mrkni na tohle video.☺️ https://www.energetickarevoluce.cz/?kod=tcxO&banner=1
Jednoduchá administrativa. Nabízím jednoduchou práci: psaní textů, inzerátů, vkládání na stránky (instrukce bych zaslala), takže jde o kopírování a odpovídání zájemcům (kopírování textů). Čas si určuje každý sám. Vhodné pro maminky na MD. Hledám pouze pár pracovitých lidí. Měsíční odměny od 1000Kč do 5000Kč i více. PIŠTE MI PROSÍM na email Havrankova.ivca@seznam.cz
NABÍZÍM PŘIVÝDĚLEK, PRÁCI, BRIGÁDU
Nejde o žádnou klikačku ani podobné inzeráty, ale o příležitost, kde si každý z vás může vybudovat kvalitní pasivní příjem a přijít si k pěknému výdělku, záleží jen na vás kolik času denně budete práci věnovat. Lze pracovat třeba jen u pc, přivýdělek vhodný spíše pro ženy. Já jsem s výdělkem spokojená a konečně si nemusím doma říkat o každou korunu.
Více info na email: pracezabavou@seznam.cz
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je váš inzerát ma nabídku práce stále aktuální. Ráda bych pracovala z domova. Jen bych potřebovala i formace o tento práci. Děkuji Budková
Jak zvýšit své příjmy a zviditelnit Váš byznys.
S Nimara Ad Share získáte reklamní prostor,pro vaši inzerci a bannery a ještě vyděláte!!! Připojit se můžete ZDARMA a vydělávat provize za doporučení až do 3 linie,bez toho,že by jste museli zaplatit jediný cent. http://www.nimaraadshare.com/index.php?ref=26
Jste cílevědomí, aktivní, komunikativní a zajímáte se o zdravý životní styl? Pak hledáme právě Vás! Přijmeme do svého týmu 3 – 4 nové lidi. Jsme česká firma OKG, s.r.o. a pracujeme v oblasti zdraví a přírodní medicíny. Pracovní doba je flexibilní. Zaškolení, pomoc a podpora při práci je samozřejmostí. Začít lze při zaměstnání, studiu i mateřské dovolené.

Odpovědi zasílejte včetně životopisu na uvedený email. Do své odpovědi uvádějte jméno, věk a bydliště, jinak na Vaše odpovědi nebude brán zřetel.

Pracovní náplň:
- osobní a internetová komunikace se zákazníky
- organizace promo kampaní
- reklamní práce, ankety, letáky
- péče o zákazníky a vedení administrativní evidence
- zákaznický servis

Požadujeme:
- věk min. 20 let
- uživatelská znalost práce na PC
- přístup k internetu
- příjemné vystupování
- důvěryhodnost a schopnost komunikace s lidmi
- ochotu učit se novým věcem a poznávat nové lidi

Nabízíme:
- zázemí české stabilní a prosperující firmy
- práci na VČ (min. 10 hodin týdně) i HČ se smlouvou
- flexibilní pracovní dobu
- nástup ihned
- možnost profesního i finančního růstu
- motivující systém bonusů a osobního ohodnocení
- zaškolení zdarma
- podporu a pomoc týmu
- přivýdělek i trvalý příjem

Kontakt: romana.krejcova@email.cz

Hledáme aktivní lidi,kteří nechtějí pořád dokola zkoušet nové a nové projekty,ale hledají ten JEDEN,který by je naplňoval a poskytl vše,co očekávají.
Nabízíme vyřešení finančních záležitostí,velmi zajímavé příjmy,možnost pořízení nemovitosti bez zadlužování,dovolené ZDARMA v zajímavých destinacích..
Kolik znáte lidí,kteří potřebují bydlet a nedosáhnou na hypotéku?Kolik znáte dalších,kteří potřebují vyřešit dluhové pasti do kterých se dostali?
Sami si odpovězte-KOLIK? Pokud by se vám líbilo,jim i sobě pomoci-právě pro vás je naše nabídka určena.

Jednoduchý matrix 1x3 a opakovaný výdělek 120€ dává vydělat našim členům a zároveň jim otvírá cestu k vyšším výdělkům,pasivnímu příjmu,dovolené ZDARMA a získání vysněného bydlení...Každý volí svou cestu,my zvolili tu nejrychlejší variantu

Čím dříve se zaregistrujete a dáte vědět ostatním,tím větší náskok si uděláte.Buďte rychlejší!

Pokud Vás tato nabídka osloví a najdete tam prostor pro svou realizaci, kontaktujte mne, velmi rádi Vás uvítáme ve svém týmu.

Přeji hezký a úspěšný den. Irena Křížová Skype: kroul58
Maminky na MD, šikovní důchodci a také studenti, to je pro Vás
Najděte svůj životní standard, zapomeňte na šéfy, pojďte se podívat, jak se dá vydělávat pojistěte si své dosavadní příjmy dalším solidním výdělkem. Ideální jako VPP pro aktivní důchodce a maminy na MD ale i pro ostatní. Hodinka nebo dvě - záleží jenom na Vás, kolik času budete pracovat, ale garantuji Vám, že Vás začne práce díky novým příjmům rychle bavit.Tady budete sami sobě šéfem. A požadavky? Základní uživatelské dovednosti práce na PC - práce s textem, poslat email a odpovídat. Kompletní podrobné info dopředu a samozřejmě zdarma.Pište, na nic nečekejte!
Pro dlouhodobou externí spolupráci hledáme vhodné kandidáty na pozici - správce eshopu.Jedná se o prodej sortimentu českých výrobců formou eshopu, spolupráce je dlouhodobá a dá se vykonávat z domova.Podmínkou je samostatnost ,pracovitost a základní znalost práce na internetu . TEL +420 734 428 448
Slušně ohodnocená propagace pomocí PC
Nevycházíte se svým studentským příjmem? Hlavně nezoufat. Je tady možnost, využijete ji? Jednoduchá propagační činnost na internetu, slušně zaplacená a hlavně ověřená, firma vydělané peníze opravdu zaplatí.Tak co, zkusíte to? Pište, ten rychlejší je vždy ve výhodě!
Připojte se k nám!

Začínáme 2.4.2014!!!
Pokud toužíte po finanční nezávislosti,jste zde správně!
Nabízíme jedinečnou možnost vydělat si na dluhy,pořídit si bydlení doma i v zahraničí,dle naší nabídky,nebo dle svého výběru.
V případě koupě investiční nemovitosti,možnost PASIVNÍHO příjmu,jejím pronájmem-lze zajistit vytíženost apartmánů (v Turecku).

Máte možnost se zapojit BEZPLATNĚ a získat provize za uskutečněný prodej námi nabízených nemovitostí.

Nebo zvolit placené členství (jednorázově 120€) a kromě provizí z prodeje,získat další benefity,jako bankovní účet na Belize,
vyšší provize a mezi provize z prodeje nemovitostí,provize za rozšiřování obchodní sítě,získání při splnění podmínek (jako odměnu za vykonanou práci!)
dovolenou v Turecku,Rio de Janeiro a na Bora-Bora , na náklady firmy.

Jako PLACENÝ člen také máte výhodu,že ke koupi apartmánu v Turecku,nepotřebujete celou kupní cenu,stačí vám jen malá část a zbytek splatit provizemi z prodeje a pronájmem(který po dohodě můžeme zajistit) do 1 roku. U nás se nemusíte zadlužovat a brát si v zahraničí úvěr !!!!!!!

Všechny informace získáte na našich pravidelných on-line prezentacích,napište si o nejbližší termín.
irena.kroul@gmail.com
Skype : kroul58
Nezáleží na tom, jaké máte předchozí vzdělání, odkud pocházíte ani jakou máte praxi.
stačí Vám pouze přístup k internetu, trpělivost a trocha volného času.
Podívejte se na stránky
www.golden-affiliate.cz/A132A6 , zaregistrujte se a začněte vydělávat. Přilepšete si ke studiu, mateřské, důchodu.
viktoradam1979@seznam.cz
Zajistěte si trvalý pasivní příjem.Záleží na vás kolik času denně se tomu budete věnovat a kolik peněz si vyděláte.Reálné odměny za odpracovaný čas na počítači.Jde o internetovou propagaci nástrojů firmy GVO. K práci potřebujete umět základy práce s pc a internetem tzn. kliknout,zkopírovat,vložit,napsat email.Chuť pracovat a učit se novým věcem. K práci nepotřebujete živnostenské oprávnění,ani vzdělání. Pojďte to zkusit a vydělejte si skutečné peníze, můžete pouze získat,ne ztratit.Žádné podvody,nic anonymního. Práce je vhodná pro maminky na mateřské dovolené,důchodce,pracující,studenty,absolventy i zdravotně postižené.Začněte vydělávat ještě dnes.http://www.simplemoneysystem.cz/sms1/esotUQ

Kontaktní osoba:
Gabrielová Romana
tel: 730 920 906
email: moonlight@centrum.cz
skype: simple.girl991
Spolehlivá práce doma přes internet
Zajistěte si trvalý pasivní příjem.Záleží na vás kolik času denně se tomu budete věnovat a kolik peněz si vyděláte.Reálné odměny za odpracovaný čas na počítači.Jde o internetovou propagaci.
K práci potřebujete umět základy práce s pc a internetem tzn. kliknout,zkopírovat,vložit,napsat email.Chuť pracovat a učit se novým věcem.
K práci nepotřebujete živnostenské oprávnění,ani vzdělání.
Pojďte to zkusit a vydělejte si skutečné peníze, můžete pouze získat,ne ztratit.Žádné podvody,nic anonymního.
Práce je vhodná pro maminky na mateřské dovolené,důchodce,pracující,studenty,absolven ty i zdravotně postižené.Začněte vydělávat ještě dnes.
www.simplemoneysystem.cz/sms1/NrInzQ

Kontaktní osoba:

Gabrielová Romana
tel: +420 722 580 695
email: akula007@centrum.cz
skype: simplegirl912
web: www.pureleverage.com/simplegirl/
Nová příležitost spuštění 1.4.2014 Půjde o prodej nemovitostí nejen k rekreaci,ale také k bydlení,na území státu,z kterého účastník pochází a to dle vlastního výběru.U apartmánů pouze z nabídky firmy.
Chcete li se dozvědět více napište do zprávy nebo na Skype: kroul 58
Dobrý den měl bych pro vás příležitost jak si vydělat 100 až 800 kč za den že máte zaplej počítač 100% je to ověřené i na facebooku mám i důkaz podmínka je počítač, internet, windous a doporučuji skype pro komunikaci e-mail amway.jarda@centrum.cz
prosim o info 0707Luda@post.cz
Nabizim spolupraci nejen maminkam na MD,ktera bavi a videlava,vice na bodlinka33@email.cz
Štve vás šéf, časné vstávání a malý plat ? Pracujete rádi s internetem ? Jste komunikativní a spolehliví ? Změňte svůj život ! Česko - slovenská obchodní společnost , zaměřená na reklamu, obchod a nemovitosti, hledá právě vás ! Nabízíme vám skutečný výdělek, žádné fikce o zbohatnutí. Za čas strávený u počítače dostanete zaplacené skutečné a hlavně reálné peníze. Náplň práce : správa objednávek zboží, komunikace s dodavateli, vyřizování zakázek, pořizování dat ve firemním systému...možnost Home office. Požadujeme : SŠ vzdělání (není podmínkou), příjemné vystupování a komunikativnost, spolehlivost, znalost obsluhy PC a internetu...Nabízíme : výhodné platové podmínky, osobní a kariérní růst, firemní benefity, zázemí firmy...Pohovory probíhají ve Znojmě !! Chcete vědět další podrobnost ? Těšíme se na váš životopis.
Nabízím účast v zajímavém projektu české firmy. Neplatíte žádné vstupní poplatky, ba naopak již za registraci získáte 100,- Kč! Pište si o bližší informace. blankakuba@seznam.cz
Prosim o informace
0707Luda@post.cz
Přivýdělek a zábava? Jde to!!
Chcete pracovat, tak aby práce pro Vás byla zábavou? Já ano!!! Neznám hranice mezi prací a zábavou. Užívám si to. Nabízím spolupráci, která mne baví a má smysl, můžete ji vykonávat z domova. Každý den se mě lidi ptají, jak to udělat. A já jim na to každý den odpovídám. Velice ráda prozradím i Vám co dělám. Lenka Skřivánková 03-003928 E-mail: lenkaskri@seznam.cz, tel.: 728057517
Přivýdělek a zábava? Jde to!!
Chcete pracovat, tak aby práce pro Vás byla zábavou? Já ano!!! Neznám hranice mezi prací a zábavou. Užívám si to. Nabízím spolupráci, která mne baví a má smysl, můžete ji vykonávat z domova. Každý den se mě lidi ptají, jak to udělat. A já jim na to každý den odpovídám. Velice ráda prozradím i Vám co dělám. Lenka Skřivánková 03-003928 E-mail: lenkaskri@seznam.cz, tel.: 728057517
Máte rádi práci s POČÍTAČEM, chcete pracovat z pohodlí domova? Chtěli byste si díky němu PŘIVYDĚLAT nějakou korunu navíc? Nabízím spolupráci s českou firmou, která je na trhu jedenáct roků. Jeli Vám víc, jak 18 roků napište, ráda Vám odpovím. Vše je podloženo smlouvou. e-mail: jimapo@seznam.cz

Jde o projekt, kde se zaregistrujete zdarma a na vaši emailovou adresu chodí české reklamní maily. Každý den v průměru tři. Za každý přijatý pak příjemce, tedy vy, dostanete peníze.Pro bližší informace mě kontaktujte. -kbeddna@seznam.cz
Jedná se o placené klikání na reklamy, ne za pár desetníků, ale co klik to rovnou 10 dolarů.
Placené otevíraní reklam na 60 vteřin, co klik to 10 dolarů
Do svého PC nic neinstalujete-Registrace je úplně ZDARMA.


A hlavně to je opravdu jednoduché.
Jedná se o klikání na reklamní odkazy, kde jsi denně můžete vydělat(vyklikat)- až 50 dolarů.
Každý den Vám na to stačí 6 až 10 minut.
REGISTRACE JE ZCELA ZDARMA!!!TAKŽE, ZAČÍNÁME:
Načtěte si stránku http://www.fineptc.com/index.php?ref=psychedelos a pak dle návodu na registraci:
Trošku Vám s tím pomůžu, klikněte na Register, a rozbalí se Vám formulář na registraci.
1., Username = uživatelské jméno = login – Kterým se budete přihlašovat do systému.
2., Password = Heslo pro vstup do systému.
3., Verify password = Ještě jednou stejné heslo.
4., Referer = Tady není třeba nic zadávat.
5., Your Name = Vaše jméno a příjmení - Bez čárek a háčků.
6., Your email adress = Vaše emailová adresa.
7., Country = země – Vyberete rozbalením roletky czech republic.
8., I accept the terms of service = souhlasím s podmínkami – vyberete rozbalením roletky: Yes, I accept.
9., Klikněte na „create account“ = Vytvořte uživatelský účet.
HOTOVO: Teď se můžete přihlásit-nahoře vpravo : login + heslo.

A teď jak po registraci odklikat své denní reklamy :

1.- http://www.fineptc.com/index.php?ref=psychedelos,jste na hlavní stránce, kde se napravo přihlásíte přihlašovacím jménem a heslem a kliknete na LOGIN.(přihlášení).
2.- Naskočí Vám Vaše osobní stránka. Nahoře klikněte na VIEW ADS - tady se denně budete dívat a budete tam mít čtyři až devět řádků.
3.- Vždy na jeden kliknete otevře se Vám reklama, a vlevo nahoře odečítá 60 sekund, celou dobu nesmíte reklamu vypnout.
4.- Po 60 sekundách se tam zobrazí číslo, například CLICK 7 a vedle budou čísla např. ( 1,2,4,7), jen kliknete na uvedené číslo(7)a necháte na
Líbilo by se Vám pracovat z klidu domova za pomoci počítače? Chtěli byste pracovat 10 hodin týdně a být do roka nezávislí? Taková možnost existuje, napište si o informace.....
Dobrý den. Měla bych zájem o více informací. Můžete mi, prosím, poslat info na e_mail: aja_N@seznam.cz Děkuji. Navarová
chcete si vedělat na internetu lehce z domova? jedinečná možnost kouknout se na stránky které zrovna rozjíždím.. Buďte první a získejte více výhod než lidi za vámi http://jak-vydelat-na-internetu49.webnode.cz/
Toužíte mít život ve vlastních rukou? Chcete jít cílevědomě za svým a znát způsob jak vydělávat peníze? Máme pro Vás řešení! Zkuste dělat práci z domova, která Vás baví a naplňuje. Vyzkoušejte práci z domova. Přemýšlíte o přivýdělku? Nebo jen toužíte vyzkoušet něco zajímavého a přitom se neodtrhnout od rodinného krbu? Navštívili jste ty správné webové stránky práce z domova. Tel 734 428 448
09.09.2020 08:01:21
gunar.julius
Vydělávejte s námi na internetových E-shopech Obchody levně.png
Obchody levně.png
Služby a řemesla Obchody levně  mm.jpg
Reklama u nás obchody levně.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one