Práce doma.jpg

Přidat inzerát zdarma

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8941"
Nabízím zajímavý přivýdělek .
Máte zájem o zajímavý přivýdělek? Je Vám víc než 25 let, máte přístup k internetu, pár hodin týdně? Kontaktujte mě na email olinka.konigova@seznam.cz
Nebo se můžete rovnou registrovat https://www.okg-family.com/cs/registrace?s=03-026711
Registrací se k ničemu nezavazujete. Po registraci Vám napíšu další informace
Firma Fenix Jewellery & Cosmetics vstupuje na český a slovenský trh.
Fenix sa špecializuje na výrobu strieborných šperkov (obsahujú 92,5% striebra)
v ponuke nájdete aj kozmetiku,dámske i pánske parfémy.
REGISTRACIA JE UPLNE ZADARMO!!!
Nie su povinné žiadne štartovacie balíčky,žiadne povinné objednávky.
Po registrácii nakupujete s 24 % zlavou
Možnosť si vybudovať pasívny príjem,sme uplne na začiatku.

2 možnosti príjmu:
2. Nakupovanie so zlavou 24% - predaj za katalogové ceny so ziskom
3. Budovanie týmu a získávánie provizíí -to znamená registrovanie pod seba ludí a mať provízie z ích predaja

Registracia tu:

Tu si možte pozrieť on line katalog:

Plati pre celu CR aj SR
Viac info mailom: fenixcosmetics@centrum.sk

Rozšiřuji svůj tým o nové kolegy. Pokud věříte bylinkám, vlastníte počítač, mobilní telefon, je Vám více než 18 let, napište mi zprávu.
Práce není podmíněna prodejem. Z počátku není nutné vlastnit ŽL.
Nutnost mít čas minimálně 2 hodiny denně! greneia@gmail.com
Omlouvám se za to, že вмешиваюсь... mám podobný situace. Je možné diskutovat. smiley
Doom games free download
Mýlíte. Jsem si jistý. Mohu to dokázat. Napište mi do PM. :-!
Server mount and blade warband
Dobrý den,
shcáním práci na doma bez vstupních poplatků a investic. Prosím žádný multilevl ani prodej kosmetiky. Předem děkuji za nabídky. Mail: martulinka@centrum.cz
Jste cílevědomí, aktivní, komunikativní a zajímáte se o zdravý životní styl? Pak hledáme právě Vás! Přijmeme do svého týmu 3 – 4 nové lidi. Jsme česká firma OKG, s.r.o. a pracujeme v oblasti zdraví a přírodní medicíny. Pracovní doba je flexibilní. Zaškolení, pomoc a podpora při práci je samozřejmostí. Začít lze při zaměstnání, studiu i mateřské dovolené.

Odpovědi zasílejte včetně životopisu na uvedený email. Do své odpovědi uvádějte jméno, věk a bydliště, jinak na Vaše odpovědi nebude brán zřetel.

Pracovní náplň:
- osobní a internetová komunikace se zákazníky
- organizace promo kampaní
- reklamní práce, ankety, letáky
- péče o zákazníky a vedení administrativní evidence
- zákaznický servis

Požadujeme:
- věk min. 20 let
- uživatelská znalost práce na PC
- přístup k internetu
- příjemné vystupování
- důvěryhodnost a schopnost komunikace s lidmi
- ochotu učit se novým věcem a poznávat nové lidi

Nabízíme:
- zázemí české stabilní a prosperující firmy
- práci na VČ (min. 10 hodin týdně) i HČ se smlouvou
- flexibilní pracovní dobu
- nástup ihned
- možnost profesního i finančního růstu
- motivující systém bonusů a osobního ohodnocení
- zaškolení zdarma
- podporu a pomoc týmu
- přivýdělek i trvalý příjem

Kontakt: romana.krejcova@email.cz
Česká firma hledá vážné zájemce na práci z domova. Práce na smlouvu bez poplatků předem. Jedna z mála prací již 10 let na trhu v oboru domácích prací. Až 62 různých pracovních nabídek, výroba hraček atd. Info: david.cross@atlas.cz
Dobrý den,

tímto reaguji na Váš inzerát, který mě zaujal a prosím o sdělení dalších informací. Můj e-mail je 08rauli@seznam.cz

Děkuji a přeji hezký den.
Dobrý den, hledám práci na doma . Jsem z Výprachtic okres Ústí nad Orlicí.
Prosím nezasílejte mi nabídky, které jsou podmíněny objednávkou a následně zaplacením dodejem materiálu. Mail: martulinka@centrum.cz
Jeden z mála opravdu stabilních a bezproblémových programů (od roku 2009). Výplaty každý den, vynikající strategie, průhledný systém. Veškeré info na webu. Rozhodněte se sami, zda se zapojíte a začnete vydělávat společně s námi.
www.mx-new.webnode.cz
KONEČNĚ PRÁCE,KTERÁ ZA TO STOJÍ,REGISTRACE ZCELA ZDARMA,VÝPLATA KAŽDÝ DRUHÝ DEN.VÍCE NA bodlinka33@email.cz
Dobry den,hledam jakoukoliv domaci praci,jen seriozni nabídky,zadne placeni předem.Muze byt i se smlouvou,ne kosmetika.Dekuji
Dobrý den,mohu Vám nabídnout pracovní příležitost bez vstupních investic,pokud máte zájem o více informací,ozvěte se,s pozdravem Dana
mam zajem o vasi nabidku.jana
Dobrý den hledám na doma přivýdělek(kompletaci) jen seriozně né podvod.Děkuji
Dobrý den, měla bych zájem o domácí práci plnění obálek jen seriozně žádný podvod. Děkuji
Nabízíme výdělek spolehlivým, cílevědomým a svědomitým zájemcům o spolupráci na jednom z největších českých internetovým projektů. Neslibujeme rychlé zbohatnutí bez práce, ale dlouhodobí příjem z vlastního e-shopu. Nenabízíme ani pronájem e-shopu z měsíčním či ročním poplatkem. Nabízíme práci na vlastním e-shopu s plnou podporou. Školení a konzultace jsou samozřejmostí. Ze začátku je tato práce vhodná i jako přivýdělek. Nejste omezeni věkem ani zkušenostmi. Rádi v našich řadách přivítáme absolventy i maminky na MD. TEL 776 204 327 Email obchodylevnepisek@seznam.cz
Dobrý den do vašeho projektu je nutno získat mnoho lidí.V podobných projektech jsem též zapojena, tak vím přesně kolik je nutno získat.
Přidejte se k nám do Harika Travel.U nás potřebujete získat pouze 2 členy,kteří samozřejmě budou vaši síť též rozšiřovat.Garantuji Vám,že do roka vyděláte 3,5mil. korun a pokud né,vrátím Vám Vám počáteční vklad.
On-line prezentace je v neděli 20.10. v 20:00 hod. V případě zájmu pošlu link.

S pozdravem a přeji Vám pevné zdraví, mnoho spokojených klientů a samozřejmě vydělaných peněz s firmou .....
Křížová & Oulovský 777678191
21.07.2020 09:18:54
gunar.julius
Vydělávejte s námi na internetových E-shopech Obchody levně.png
Obchody levně.png
Služby a řemesla Obchody levně  mm.jpg
Reklama u nás obchody levně.png
Name
Comment
Or visit this link or this one